תיקי גב אופנתיים לנשים מתאימים ללפטופ

איך בוחרים תיק גב?

זה כבר לא חדש ועבור חלק מאיתנו המחשב הפך להיות חלק בלתי נפרד מגופינו, קצת מזכיר את התיק ואם אפשר לשלב בן השניים מה טוב.

לקוחות שמגיעים אלי לסטודיו בליווי שני תיקים אחד הרגיל והשני למחשב מחפשים פתרון  פונקציונלי ועיצובי לשלב בין השניים.

אז מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים תיק למחשב?

צורך – מה עוד נכנס לתיק חוץ ממחשב נייד? ספרים? אוכל? עליונית? יומן? בקבוק מים וכו….. על מנת להבין איזה גדול של תיק עלינו לרכוש, וזה מביא אותי לסעיף השני.

גודל וחלוקה – אחרי שלקחנו בחשבון את החפצים אני נושא בתיק כולל המחשב אוכל לבחור גדול שיהיה נוח להוציא ולהכניס את המחשב מהתיק. שיהיו עוד תאים חיצונים ופנימים בתיק על מנת לייצר הפרדה בינו לבין שאר החפצים.

נשיאה ונוחות – חשוב לשים לב שהרצועות מתכווננות, מספיק רחבות כדי שלא יעמיסו על הכתפיים ושתהיה גם רצועה קטנה בחלקו העליון של התיק לנשיאה ביד במידת הצורך או על מנת לתלום אותו במקומות  ציבורים שלא יתלכלך.

חומר התיק ממה עשוי התיק? בד? דמוי עור? עור?  החורמ ממנו עשוי התיק ישפיע על משקלו, על מרקמו ואיך יהיה אפשר לנקות אותו לאחר שימוש. תשאלי את השאלה לאיזה חומר אני מתחברת מבחינת המרקם.

גודל המחשב שימי לב לפני ההזמנה שגודל המחשב שלך אכן במידות התיק

צבעוניות נושא חשוב מאוד בבחירת תיק, זה בדרך כלל דבר ראשון שיתפוס לנו את העין. אם את צבעונית בנפשך אז אין ספק שצבע דומיננטי הוא בדיוק בשבילך, אם את יותר שמרנית בפלטת הצבעים תחשבי מה יותר יתאים לך למלתחה בבית כשאת נוזאת את המחשב למקום העבודה או לפגישות עיסקיות.. אני תמיד ממליצה לגוון ולנסות להכניס כמה שיותר צבע לחיים, תיק הוא אביזר אופנה ולכן זה בהחלט נותן את הטאצ’ להופעה.

את מוכנה לבחור את התיק שלך 🙂 אז למה את מחכה? עיצבתי עבורך מגוון רחב של דגמים, צבעים שתוכלי להתאים בדיוק בשבילך – ב ה צ ל ח ה

לכל תיקי הגב bit.ly/תיקיגבלנשים

לכל תיקי הצד https://bit.ly/תיקיצד 

לכל הקלאצים ותיקי הערב bit.ly/תיקיערבוקלאצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן