חיים בסטייל עם פיברומיאלגיה

חיים בסטייל עם פיברומיאלגיה

כל החיים שלנו מבוססים על קו המחשבה שלנו. אנחנו יכולים ליהנות מהדבר הקשה ביותר ולהפך, להתאכזב מהדבר המרגש ביותר.
לפני 4 שנים התחלתי לסבול מכאבים בגפים התחתונות כאב שהשפיע על כל התנהלות חיי מלאי המרץ, עשיתי את כל הבדיקות האפשריות וכלום הכל תקין, אני ממשיכה לסבול מכאבים שממש מתישים אותי למרות שקשה להתיש אותי.צילום בלה שחר

לאורך כל הדרך אני ממשיכה לחקור לבדוק כמו שקרציה כמוני רק יכולה, כל רופא + בדיקות אפשריות מה לא בסדר. בנוסף זה מתיש נפשית, את מתחילה לחשוב מה לא בסדר אצלי אולי זה פסיכוסומטי? בסוף גילינו שיש לי פיברומיאלגיה, מה זה? כמו שם של דייסה רומנית, עד היום לא מצליחה להגיד את השם הזה בלי להתבלבל, אבל להרגיש בלי עין הרע  אני מרגישה בשפע.

כשהבנתי ממה אני סובלת התחלתי לבדוק מה אני עושה כדי לשפר את רמת החיים שלי בלי שזה יפגע לי בשגרה הנמרצת שאני כה אוהבת. יש ימים של שחור לבן הכל כואב ואין לי אנרגיות אבל בגלל שבתוך הנפש שלי יש כל כך הרבה אז נוצרת מלחמה בין הגוף לנפש וכאן נכנס האיזון, איך משלבים את הרצון לעשייה + אנרגיות מחשבתיות גבוהות עם חוסר יכולת הגוף להכיל אותן – משלבים.

אני ממשיכה ב doing כל הזמן, זה מה שמחזק את הגוף שלי, אני עושה ספורט, אני קשובה ומאפשרת לעצמי לנוח כמו שאני יודעת לנוח וזה מעט אבל ככה טוב לי. בעיקר אני נהנת לדעת ששום דבר לא עוצר אותי ותמיד חיוך וצחוק הם חלק מהציידה לדרך.

אני מכניסה הרבה צבע לחיי אם זה בחיי המקצועים שמאירים לי את היום, אני מכניסה צבע לבית שלי, אם זה ברהיטים שנמצאים במרחב שלי. אני מתלבשת צבעוני כי זה עושה לי שמח. אני כותבת שירים. אני מבשלת צבעוני ומגוון ואני בודקת ומנסה כל דבר כי לכל פעולה יש צבע משלה שמחייה ומאפשרת עוד ועוד נשימה לגוף.

וכשמגיע יום שחור אני נותנת לו מקום, מקבלת אותו, נותנת לו ביטוי לא בתוכי אלא סביב הדברים שאני יוצרת.

 

אני תהל שדות מעצבת תיקים וארנקים בעבודת יד חייה בסטייל עם הממליגה העיצובית הזו שנכנסה לחיי ועושה ממנה מטעמים.

מוזמנות אלי לאתר להתקשט בצבע https://tahelsadot.com/

אשמח פנים אל מול פנים בסטודיו בכפר יונה 0544536111

 

 

 

חיים בסטייל עם פיברומיאלגיה
חיים בסטייל עם פיברומיאלגיה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן