תיק עור בייסיק

איך לשמור על תיקי עור

כדאי לאחסן תיקי עור מומלץ לעקוב אחרי הטיפים הבאים:

♡ לאחסון ממושך (במידה ואינכם משתמשים בתיק לתקופה ) יש להוציא ממנו את כל התכולה.
 
♡ לפני שמאחסנים את התיק יש לנקות אותו, השתמשו במטלית נקייה / לחה כדי להסיר אבק ושאריות לכלוך מהתיק. לא להתשתמש במגבונים שיש בהם כימיקלים!
 
♡ במידה ויש כתמים עיקשים ניתן להשתמש במגבת עם מים חמימים וסבון נטול כימיקלים זאת רק במידה והתיק עבר עיבוד מלא אזי העור אינו פתוח סיבי במידה וכן פעולה זאת אינה מומלצת, זה יכול להשאיר כתמים.
♡ טיפול בעור פתוח יהיה באמצעות מטלית רצוי מיקרופייבר שהרטבתם וסחטתם היטב. לאחר מכן בתנועה ישרה הלוך חזור לעבור על משטח התיק, לא בסיבוב. בשלב השני ניתן לקחת ספוג עם משטח פנים רחב ורצוי עבה ולעבור שוב על חלקי התיק, ישנו גם קרם מיוחד שניתן להוסיף ולמרוח,  זאת שוב לאחר שבדקתם את סוג העור וניסיתם בפינה קטנה על גבי התיק.
 
♡ עור פתוח ניתן גם לנקות עם מברשת להסרת אבק, מחק בית ספר לבן ללכלוך דביק או שחדר עמוק לנקבוביות העור, קרם עור מיוחד הנמכר גם לניקוי ספות.
 
♡ לאחר שניקיתם את התיק יש לאוורר אותו, לא בשמש עד לייבוש מוחלט.
 
♡ אין לשמור תיקי עור בשקית ניילון אטומה אשר גורמת לייצירת עובש והתיישנות התיק, העור חייב לנשום לכן נעטוף אותו בבד נושם כמו אל בד או בשקית בד רשת.
 
♡ מקום יבש ומוצל תהיה בחירה מצוינת ללא חשיפה ללחות.
 
♡ לא מומלץ להשאיר תיק חשוף לאורך זמן בשמש או במקום מאוד חם זה עשוי להרוס את מרקם התיק. הכוונה להשאיר אותו בחוץ או ברכב תקופה ארוכה.
 
♡ אם התיק מכיל תפירות או חומרי קשיחה, כדאי לאחסן אותו במצב שבו התיק אינו דחוס, מכווץ או מקופל דבר העשוי להרוס את צורותו.
ניתן להשתמש בקופסא מתאימה אשר גדולה קצת יותר ממידות התיק.
 
♡ טיפול בעור
כדי לשמור על העור של התיק לאורך זמן, ניתן למרוח עליו קרם לחות או ווקס מיוחד המתאים לעור ולא לפני שניסיתם בפינה צדדית של התיק ווידאתם שאכן זה עובד ולא עושה נזק.
שמירה על העור תסייע לשמור על העור רך ולמנוע חדירת לכלוך ושפשופים.
 
♡ המלצה נוספת להמנע מנשיאת חפצים חדים, במידה ויש לכם חפץ חד רצוי לעטוף אותו ולמקום אותו בחלק פנימי ולמנוע מגע ישיר עם החלק החיצוני של התיק שעלולים לגרום לקרעים בעור.
 
♡ בשימוש יום יומי עבודה, טיולים רצוי להניח את התיק על גבי מקום נקי, או לתלות אותו על וו או קולב. אם בכל זאת נוצר כתם הזמן משחק תפקיד וכדאי לא להמתין זמן רב כדי שהכתם לא ישתרש בעור.
 
♡ לחידוש ורענון הצבע קיים קרם מיוחד שמחייה את העור, גם כאן יש לבדוק את סוג העור של התיק ותמיד לנסות מריחה באזור קטן שפחות נראה לעין, להמתין לייבוש ואז להמשיך.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
לשאלות נוספות ולהתחדשות במיטב תיקי העור של תהל שדות לחצו כאן
שמירת תיק
ניתן להשתמש בבד רשת מאורר או בשקית אלבד
תיק עור לגב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן