תיק צד בד לבבות

תיקי נשים

בחירה נכונה של תיקי נשים

באתר של המותג המצליח תהל שדות מוצע מבחר איכותי של תיקי נשים אופנתיים בשלל דגמים, סוגי חומרים, מידות, גזרות, צורות נשיאה וגוונים. מתוך המבחר כל אחת יכולה לאתר את התיק המתאים לצרכיה. כדי לסייע לך להבין איזה תיק נשים הכי מתאים לך, מובאות לפנייך מספר עצות בנושא:

  • למה מיועד התיק- בתור התחלה יש להבין למה את צריכה את התיק, בין אם ליומיום או לערב, ללימודים, עבודה, לטיפול בילדים, לסידורים וכדומה.
  • הגודל של התיק- גודל התיק נקבע בהתאם לכמות וגודל החפצים שהוא אמור לשאת. בדרך כלל מקובל שתיקים ליומיום יותר גדולים כי הם מכילים מגוון פריטים כמו מחשב נייד, ארנק, מסמכים, בקבוק מים וכדומה, בעוד שמקובל לחשוב שתיקי ערב יותר קטנים כי הם מכילים פריטים בודדים כמו טלפון, כלי איפור וארנק. ואולם, בפועל גודל התיק בכל שעות היום ולכל מטרה הינו אישי, ויש כאלו שגם לערב נדרשות לתיק גדול, למשל בשביל שיכיל גם עליונית או צעיף.
  • פרקטיות- את מכירה את המצב בו התיק הגדול שלך הופך למחסן מעורבב שאי אפשר למצוא בו כלום, וכל חיפוש אחר פריט הופך למבצע מורכב שכרוך לא אחת בריקון כל תכולת התיק. בכדי להימנע ממצבים אלו, ועל פי הפריטים שאת סוחבת, יש לבחור בתיק עם חלוקה פנימית שמתאימה לצרכים שלך. יש לציין כי כל התיקים של המותג מתוכננים מתוך מחשבה על פרקטיות ונוחות השימוש, והם כוללים שפע של תאים וכיסים עם סגירת רוכסן.
  • נוחות – מכיוון שהתיק מלווה אותך למשך שעות ארוכות חשוב שיהיה לך נוח איתו. לכן בחרי בתיק שנוח לך ומתאים לצרכים שלך, בין אם תיק צד או גב. את תיקי הצד שלנו ניתן לשאת על כתף או באלכסון ותיקי הגב ניתן גם לשאת ביד ועל הצד. בנוסף, לכל דגמי התיקים רצועות מתכווננות, נוחות במיוחד.
  • חזות-  לצד גודל ונוחות את רוצה גם תיק מעוצב שאת אוהבת את מראהו והוא משתלב עם הלוק שלך. חזות התיק והתאמתו לך נובעת מסוג הבד, גזרת התיק והצבע שלו, וכל אחת בוחרת בתיק המתאים לסטייל שלה. כך למשל, מי שאוהבת מראה קלאסי יכולה לבחור בתיק צד דמוי עור אלגנטי ומי שאוהבת מראה יותר טבעי ועכשווי אולי תעדיף תיק גב מבד.

 

הזמנת תיקים לנשים

הזמנת תיקים לנשים איכותיים ואופנתיים מוצעת דרך האתר של המותג. בנוסף לביצוע הזמנות, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת תיק, ניתן ליצור קשר עם מעצבת התיקים תהל שדות בטלפון 054-4536111 או במייל dovik100@netvision.net.il.