מעצבת תיקים

מעצבת תיקים לנשים שמעריכות איכות

אוהבות תיקים איכותיים וייחודיים? מחפשות מעצבות תיקים מומלצות? כדאי שתכירו את תהל שדות המעצבת תיקים לנשים בעבודת יד. התיקים של תהל מוצעים למכירה ישירות דרך אתר המותג והם מספקים מענה מעוצב ופרקטי לצרכיהן השונים של נשים.

דור שלישי של מעצבות

מעצבת התיקים תהל שדות הינה דור שלישי למשפחה של נשים מעצבות, שהיוו גם מקור השראה לתיקים בעיצובה. סבתא של תהל פתחה בשנות החמישים ביחד עם אחותה את מותג בגדי הנשים קליאו, שהיווה מקור השראה לצבעוניות ולגזרות התיקים, לרבות גזרות אסימטריות. מאמה שציירה ציורים גדולי ממדים, צבעוניים ואבסטרקטיים, קיבלה תהל את הגוונים והטקסטורות. כל אלו היוו בסיס לעולמה היצירתי של תהל וליכולתה לבלוט בשוק המקומי עם תיקי איכות ייחודיים.

חומר, צורה וצבע

בזכות המשפחה בה גדלה, חומר, צורה וצבע, היוו עבור תהל בסיס לבחינת העולם. לכך התווספו ידע וכלים מקצועיים שאותם רכשה במכון הטכנולוגי בחוג לאומנות ובבית הספר שנקר בו למדה עיצוב תיקים ועבודה עם עור. בהמשך פתחה תהל את מותג התיקים שלה שמאופיין בקו חופשי, רענן, צבעוני ואסימטרי, לצד ראייה פרקטית של צרכי נשים ואמהות, בין אם תיק לעבודה, ללימודים, תיק למחשב נייד, תיק אופנתי, תיק לבילויים, תיק ליום עם ילדים ועוד. התיקים של המותג מיוצרים בעבודת יד מוקפדת מחומרי גלם, בדים ועורות איכותיים, ועם גימור ברמה גבוהה ביותר.

מגוון איכותי של תיקים

באתר של תהל שדות תוכלו להתרשם מיצירתה עם מבחר מרשים, מגוון ואופנתי של תיקים בעבודת יד לרבות תיקי גב מקנבס, מעור ודמוי עור, ותיקי צד מבד, דמוי עור ועור, מגוון סוגי ארנקים ועוד. כך למשל תוכלו למצוא באתר תרמיל גב מעוצב, איכותי, פרקטי ונוח מבד קנבס ובטנת כותנה. הקנבס ממנו עשוי התיק הינו חומר גלם שמציג מצד אחד רמה גבוהה של עמידות וחוזק, ומצד שני קלות משקל ומגע רך ונעים. כמו כן התיק כולל רצועות רחבות ומתכווננות לנוחות מרבית לצד רצועת יד לנשיאת התיק ביד. בנוסף, התיק נסגר בבטחה עם רוכסן עליון והוא מחולק לתא גדול היכול להתאים לחומרי לימוד, משקפיים, ארנק, חיתולים, צעיף וגם למחשב נייד ואיי פד. לתיק שני כיסים קטנים פתוחים לנשיאת מכשיר סלולארי, מפתחות וכדומה, וכן כיס עם רוכסן פנימי וכיס  אחורי עם רוכסן.

הזמנת תיקים מעוצבים

הזמנת תיקים מעוצבים לנשים מוצעת און ליין דרך האתר של המותג. כמו כן לביצוע הזמנות, קבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת תיק, ניתן ליצור קשר עם מעצבת התיקים תהל שדות בטלפון 054-4536111 או במייל dovik100@netvision.net.il.